Det är vi som är SecMaker

SecMaker AB
Hesselmans Torg 5
131 54 Nacka

Telefon: 08-601 23 00
Support: 08-599 218 00
info@secmaker.se

Placeholder

Net iD är en produkt från SecMaker

Försäljning

Patrik Larsson
VP Sales
patrik.larsson@secmaker.com
08-599 21 806

Placeholder

Jonas Öholm
Key Account Manager
jonas.oholm@secmaker.com
08-601 23 06

Placeholder

Ronnie Johansson
Solution Architect Identity and
Access Management, presales
ronnie.johansson@secmaker.com
08-599 21 818

Placeholder

Andreas Mossnelid
Solution Architect Identity and
Access Management, presales
andreas.mossnelid@secmaker.com
08-601 23 04

Leverans-, faktura- och marknadsfrågor

Placeholder

Camilla Rahmqvist
Chief Accountant
camilla.rahmqvist@secmaker.com
 08-599 21 807

Placeholder

Victor Heller
Sales Assistant
victor.heller@secmaker.com
08-601 23 00

Placeholder

Pernilla Walkin
Marketing
pernilla.walkin@secmaker.com
08-599 21 809

Persondata- och policyfrågor

Patrik Jonasson
Dataskyddsombud
patrik.jonasson@secmaker.com

Placeholder

GDPR
Persondata- och policyfrågor
gdpr@secmaker.com

Hitta till oss

Bil från city

Med bil kör du enklast Stadsgårdskajen och Värmdöleden från Slussen mot Gustavsberg. Åk av till höger vid avfarten mot Nacka C och Sickla. Kör rakt fram i rondellen. Ta sedan första avfarten till höger (vid Quality Hotel) och första till vänster, Sickla köpkvarters övre infart. Nu har du vårt hus till höger och en parkeringsplats och Sickla järnvägsstation till vänster om dig. Parkera där. Vi sitter högst upp i de påbyggda glasvåningarna på adressen Hesselmans Torg 5, 10 tr.

Bil via södra länken

Ta av vid avfarten Järlaleden. Håll vänster i rondellen vid Fredells Byggvaruhus. Följ vägen och ta höger vid den andra avfarten på höger sida. Följ sedan beskrivningen ovan.

Tåg, Saltsjöbanan

Från Henriksdal går Saltsjöbanan mot Saltsjöbaden. Kliv av vid Sickla station endast 3 minuter från Henriksdal, 50 m från vårt kontor.

Tvärbanan

Från Gullmarsplan går tvärbanan mot Sickla. Kliv av vid Sickla endast 10 minuter från Gullmarsplan, 50 m från vårt kontor.

Buss

Ett flertal busslinjer går från Slussen och tar ca 6 minuter. Kliv av vid hållplatsen Sickla Bro. Gå över vägen och fortsätt, ca 50m. Du kan också ta buss 401 och 403 och kliva av vid Sickla station.